ASİAD’ın yeni Genel Başkanı alanında dünya markası bir isim olan Evrim Kırmızıtaş Başaran oldu

ASİAD’ın yeni Genel Başkanı alanında dünya markası bir isim olan Evrim Kırmızıtaş Başaran oldu

Ünlü iş insanı ve siyaset adamı Ömer Faruk Başaran tarafından 2003 yılında kurulan Avrasya Sanayici ve İş Adamları Derneği gerek Türkiye’de gerekse uluslararası arenada büyük projelere imza attı. Ülkemizin kalkınmasında büyük katkıları olan ASİAD’ın Genel Başkanı değişti. Geçtiğimiz hafta Avrasya Sanayici ve İş Adamları Derneği’nin (ASİAD) düzenlediği 6’ıncı Genel Kurulunda Ömer Faruk Başaran tekrar başkan seçilmişti.

Ünlü iş insanı ve siyaset adamı Ömer Faruk BAŞARAN’ın siyaset arenasında yer alma kararı almasının ardından ASİAD Genel Kurulundan sonra gerçekleşen ilk toplantıda ASİAD’ın Genel Başkanı değişti. Türkiye’de ve dünyada ün yapmış bir marka olan Redstone Global’in Yönetim Kurulu Başkanı, Türkiye’nin en başarılı kadın girişimcilerden, gayrimenkul sektörünün dünya markası olan Evrim Kırmızıtaş Başaran ASİAD’ın yeni Genel Başkan olarak, toplantıya katılanların oy birliğiyle ile seçildi.

ASİAD Kurucu Genel Başkanı Ömer Faruk Başaran konuşmasında şunları dile getirdi:

2003 Yılından beri Genel Başkanı bulunduğum ASİAD (Avrasya Sanayici ve İşadamları Derneği) Genel Başkanlığı görevini Onursal Başkanı seçilerek, yeni bir başlangıç yapıyorum. Genel Başkanlık görevine sevgili eşim Evrim Kırmızıtaş Başaran seçilmiştir. Hayırlı olsun inşallah.

ASİAD’ın yeni Genel Başkanı Evrim Kırmızıtaş Başaran konuşmasında şunları ifade etti:

Türkiye stratejik konumu, genç nüfusu ve ekonomik potansiyeli ile Avrasya bölgesinin en önemli ülkelerinden biridir. ASİAD (Avrasya Sanayici ve İş İnsanları Derneği) yeni Genel Başkanı olarak böylesine önemli bir misyon taşıyan sivil toplum örgütümüz üyelerinin teveccühlerine ve Onursal Başkanımız Sayın Ömer Faruk Başaran’a teşekkür ediyorum dedi.

ASİAD (Avrasya Sanayici ve İş İnsanları Derneği)’ın Onursal Başkanı Ömer Faruk Başaran’ın toplantıda “yeni süpürge iyi süpürür” esprisi ortamı neşelendirdi.

Detay…

Twitter…

Benzer…


Haberi Paylaş: https://namehaber.com/?p=2966

Ekonomi