Fedakârlık ve Menfaatçilik

Fedakârlık ve Menfaatçilik

Fedakarlık; özünde ruhu, asaleti, özveriyi, cefakarlığı, kararlılığı, mücadeleyi ve Öz’ün Özünde kendini cismaniyetten ruhâniyetin zirvelerine çıkarmak, her şeyi aşmak demektir.

Menfaatçilik ise her adımlarının, her düşüncelerinin merkezinde hep menfaat ve çıkar söz konusudur. Varlıklarını, mücadelelerini, konumlarını hep illegal ve Eçemeksiz sağlama yolundadırlar.

Fedakarlar hiç durmadan mücadeleci olmak, aktif ve hareketli olmak ve hiçbir zaman mutsuzluğa kapılmamak, sonuna kadar, zafere kadar o yolda tökezlemeden, endişe etmeden ilerlemelidirler.

Onurlu, şahsiyetli insanlar onursuzlar kadar cesur ve mücadeleci olmazlarsa gittikçe kötüye giden dünya tamamen onlara elbirliği ile teslim edilmiş olacak.

Fedakarlara her zamankinden daha fazla iş düşüyor, yükleri ağır, ancak biliyoruz ki hiçbir emek zayi olmaz, azmin ve gayretin önünde hiçbir engel kalmaz.

Fedakar biri olarak bugüne kadar tüm mücadelemi ülkem ve milletim için sarf ettim ve bundan sonra da sonuna kadar sarf etmeye devam edeceğim.

Ülkemin bugününe ve yarınına dair söylenecek çok sözümüz ve icraatımız olacak.

Bu vatan çok büyük ızdıraplarla, kanla, gözyaşı ile kuruldu. Bu cennet vatanın uğruna nice canlar feda edilmişken, biz tüm gayretimizi vermezsek bu ağır sorumluluğun ve her karışı için akıtılan kanların hesabını asla veremeyiz.

Bilgi, birikim, tecrübe ve ismimizi ülkemiz için 7/24 kullanacağız, dur-durak demeden, azimle, kararlılıkla, başarıdan başarıya koşacağız.

Önümüzdeki tüm engelleri bazen yok sayacak bazen de mücadelenin gerisinde bırakacağız.

Siyasetin merkezinde ve tüm ekseninde, her an her yerde olacak, başarının kaldırım taşlarını sapasağlam öreceğiz.

Öyle bir ecdadın torunları ve nesilleriyiz ki, geriye bakmadan, umutsuzluğa düşmeden, yorulmadan, bıkmadan, usanmadan, malayani şeylere takılmadan olması gereken tüm noktalarda olacak ve ülkemizi hak ettiği yerlere elbirliği ile taşıyacağız.

Hızımız çok yüksek, tüm fedakarlar hazır olun, nefes almadan ve menfaatçilere alan bırakmadan, ülkemizin geleceğinde en aktif şekilde rol almaya, yönetmeye doğru tam yol ileri…

NURULLAH ÜNAL – NAME HABER


Haberi Paylaş: https://namehaber.com/?p=1873

, , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,
Dünya