Haydi Bismillah

Haydi Bismillah

Yıllardır değişik mecralar, TV ve Radyo konuşmaları, haber siteleri, gazete, dergi, makale yazıları, seçkin topluluklara konuşmalar, sektörel buluşmalar derken Türkiye’nin en prestijli haber sitelerinden NAME HABER’den köşe yazarlığı teklifi geldi.

NAME HABER ( www.namehaber.com ) Yön. Kur. Bşk. Selçuk Yavuz’un nazik davetine kayıtsız kalamadım.

Bundan böyle Türkiye’de ve dünya’da okur kitlesi büyük olan NAME HABER’de haftalık köşe yazılarımla siz değerli okurlarla buluşacağım.

Gündemlere ve güncele dair analizler yaparak ülke geleceğine, gençlerimize katkı sağlamak için en hassas olgularla yazılarımızı kaleme alacağız inşallah.

Okumanın derin hazzını yıllardır yaşayan biri olarak yazmanın da bir o kadar zevkli ve heyecanlı olduğunu biliyorum, bunu sürekli hale getirmek gerekliydi ve bu davetle bunun startını da vermiş oluyoruz.

Bu vakte kadar ülkemiz, milletimiz, değerlerimiz, sevdiklerimiz için tüm alanlarda mücadele ettik ve etmeye de devam edeceğiz.

Medyanın çok önemli olduğu süreçlerin zirve aşamasındayız, zor üretiyor çabuk tüketiyoruz.

Öncü olmak, örnek olmak, yol açmak ve yön vermek gerekiyor. Bu unsurlar o kadar önemli ki ne vakti ne de enerjiyi boşa harcamamak gerekiyor.

İnsan okuduğunda ilk önce kendisine büyük fayda sağlamış oluyor. Ne kadar çok okumak o kadar çok kazanım demektir. Yıllardır bunu çok iyi yaptığıma inanıyorum ve artık zamanın da fayda sağlamak noktasına geldiğine kanaatim tam.

Köşe yazılarım bazen akışa dair bazen de akışın dışında ama hayati nitelikte ve güzellikte olacak.

Bir işi, iş olsun diye hiçbir zaman yapmayan ve hakkını vermek için her türlü azmi, mücadeleyi ve kararlılığı ortaya koyan biri olarak bundan sonra makalelerimizle, köşe yazılarımızla da aynı motivasyonu siz değerli NAME HABER okurları için de ortaya koyacağız.

Birlik ve beraberlik içinde, bu güzel vatanımızın yeni ve önemli değerleri çocuklar ve gençlere dair çok sözümüz var, öncülüğünü yapmak konusunda duyarlı, azimli ve kararlıyız.

Enerjimiz çok yüksek, hedeflerimiz çok büyük, motivasyonumuz tam.

Sizler de hazırsanız başlıyoruz…

NURULLAH ÜNAL – NAME HABER


Haberi Paylaş: https://namehaber.com/?p=1625

, , , , , , , , , , , , , , ,
Genel