Beş yıldızlı termal tatil: Grand Özgül Termal

Beş yıldızlı termal tatil: Grand Özgül Termal

TANITICI REKLAM

Afyonkarahisar’ın gözde termal tesisi Grand Özgül Termal, yaz aylarında 5 yıldızlı termal tatil imkanı veriyor. Bölgede termal turizmin lokomotifi tesislerden biri olan Özgül Termal, konforlu ortamı ile dikkat çekiyor. Grand Özgül Termal Genel Müdürü Hakan Siyah, “Tesisimizde; dinlenmek, eğlenmek ve sağlıklı olmak isteyen herkes için bir seçenek mutlaka var.” dedi.

Gazlıgöl havzasında bulunan 5 yıldızlı Grand Özgül Termal & SPA Tatil Köyü, 2012 yılında hizmete girdi. Tesis; şifalı suları, bol oksijenli doğası ve üstün hizmet kalitesi ile sektörün gözde tesisleri arasında bulunuyor. Termal turizmin başkenti Afyonkarahisar’da misafirlerini ev konforunda ağırlayan tesis, “dinlenirken eğlenme” keyfi sunuyor.

Hakan Siyah: Tesisimizde herkes için bir seçenek mutlaka var

Grand Özgül Termal Genel Müdürü Hakan Siyah, tesisin özellikleri ve hizmetleri hakkında değerlendirmelerde bulundu. Termal otellerin kış turizminde olduğu gibi yaz turizminde de önemli bir yeri olduğunu kaydeden Siyah, “Bölgemizde doğal kaplıcalar ve jeotermal tesisler çok rağbet görüyor. Grand Özgül Termal Tatil Köyümüz, doğası, manzarası ve hizmetleri ile bölgenin gözdesi haline geldi. Mineral açısından zengin, şifa kaynağı jeotermal suyumuz, her yaştan insana sağlık sunuyor. SPA merkezimizde kişiselleştirilmiş terapötik tedavi hizmetleri veriyoruz. Tesisimizde; dinlenmek, eğlenmek ve sağlıklı olmak isteyen herkes için bir seçenek mutlaka var.” ifadelerini kullandı.

Gazlıgöl’ün şifalı suyu ile ünlü olduğunu belirten Hakan Siyah, şöyle devam etti: “Misafirlerimiz tesisimizin şifalı sularında stres atıyor. Tesisimizin doğal jeotermal suları birçok rahatsızlığın tedavisinde tavsiye edilen iyi gelen şifalı sulardır. Romatizmal hastalıklardan eklem sorunlarına, solunum yolları sorunlarından nevrotik rahatsızlıklara kadar birçok sağlık sorunu için şifa olabiliyor.”

625 odada lüks ve konfor standart olarak sunuluyor

Grand Özgül Termal, 180 bin metrekarelik alanda termal tatil keyfini doruklarda yaşatıyor. Geniş ve ferah bir mimari yapıya sahip tatil köyünde küvetli ve havuzlu süit daireler ve havuzlu villalar olmak üzere 2 bin 600 yatak kapasiteli toplam 625 oda bulunuyor. Her odada lüks ve konforum standart olarak sunulduğu tesiste açık büfe kahvaltı, coffee break ve akşam yemeği gibi yiyecek seçenekleri yer alıyor. Tatilcilere su ve çay ücretsiz olarak verildiği tatil köyü; havaalanına, otogara, tarihi ve kültürel gezi merkezlerine, alışveriş merkezlerine ve şehir merkezine ulaşımı kolay bir lokasyonda bulunuyor. Zafer Havaalanı’na 40 km, şehir merkezine 15 km, Ayazini ve Frig Vadisi’ne 10 km ve Emre Gölü’ne 20 km uzaklıkta bulunan lüks termal tatil köyü, misafirlerine özel hizmetleriyle son yıllarda bölgede en çok tercih edilen tesisler arasında göze çarpıyor.

GRAND ÖZGÜL TERMAL TATİL KÖYÜ

İletişim bilgileri:

Mail: ozgul@ozgultermal.com.tr

Telefon numaraları:

444 2 993
0272 273 73 73
0 222 211 26 26
0272 273 65 15


Adres: Esentepe Mah. Çakmak Sok. No:10 Yaylabağı Afyonkarahisar

Sosyal medya hesapları:

Facebook: https://www.facebook.com/grandozgultermalafyon
instagram: https://www.instagram.com/grandozgultermalafyon/
Twitter: https://www.ozgultermal.com.tr/vip-villa#
Youtube: https://www.youtube.com/channel/UCHFvnrIUmBRi5YPn5u8bQmQ

TANITICI REKLAM


Haberi Paylaş: https://namehaber.com/?p=4968

Genel