Buket Aydın’dan Kanal D itirafı!

Buket Aydın’dan Kanal D itirafı!

Milyonlarca lira alarak transfer olduğu Kanal D’den güvenlik eşliğinde kovulduğu iddia edilen spiker Buket Aydın, “35 yaşında çok önemli bir kurumun başına geçtim ve daha önce bir kadın yönetici yoktu. Medyada yemiş, içmiş, semirmiş 60 yaşındaki erkekler bana saldırmaya başladı. Birlik olarak çok çirkin bir şekilde saldırdılar. Benim için çok kötü bir süreçti” diye konuştu.

Buket Aydın, TV8’de yayınlanan 2. Sayfa programına konuk oldu. Yıllar önce Kanal D’den kovulduğu iddia edilen Aydın, o dönem yaşadıklarını anlattı.

“Kanal D’de çok mutsuzdum. Hayatımın en mutsuz dönemlerinden bir tanesiydi. O dönem memleket işi gücü bırakmış bana saldırıyordu. Yaşananlar da yüzüme yansımış, çirkinliğe bak. İnsanlar o işi hayatımın fırsatı olarak gördü ama içeriden beni çok mutsuz ettiler. O benim hayatımın hastasıydı. Bilseydim orada çalışmazdım. Sanki Türkiye siyasetinin sorumlusu benmişim gibi gösterilmem… En ufak bir sıkıntı yaşayan benim üzerime yıkmaya çalışması… 35 yaşında çok önemli bir kurumun başına geçtim ve daha önce bir kadın yönetmemişti orayı. Erkek egemen medyamız bundan ciddi rahatsızlık duydu. Medyada yemiş, içmiş, semirmiş 60 yaşını geçmiş bütün erkekler bana saldırmaya başladı, çok çirkin bir şekilde saldırmaya başladı. Birlik olarak çok çirkin bir şekilde saldırdılar. Hangi biriyle uğraşacağım? Yükselirken ne medyada tanıdığım vardı ne bir şey… Benim için çok kötü bir süreçti. Çok mutsuzdum. Daha yeni kendime ve dışarıya itiraf edebiliyorum. Yaşadığım ve sonrasında bana ödetilen bedeller baktığımda orada olmamayı tercih ederdim. Kendi kendime zaten mutluydum. Eksisi artısından daha fazla oldu.”


Haberi Paylaş: https://namehaber.com/?p=3499

Genel