CHP Milletvekili Adayı Dr. Ayhan Koç: 15 Mayıs’ta yeni bir bahara uyanacağız

CHP Milletvekili Adayı Dr. Ayhan Koç: 15 Mayıs’ta yeni bir bahara uyanacağız

CHP Erzurum Milletvekili Adayı Dr. Ayhan Koç, seçim çalışmalarını aralıksız sürdürüyor. Koç, Erzurum’un Hınıs ilçesine bağlı Sıldız köyünde seçmenlerle buluştu. Koç, “15 Mayıs’ta hep birlikte yeni bir bahar başlayacak, yeni bir bahara uyanacağız. Sıldız köyünde vatandaşlarımıza bu baharı müjdeledik.” dedi.
Dr. Ayhan Koç, seçim çalışmalarına hız kesmeden devam ediyor. Erzurum il merkezi ve ilçelerdeki seçmenlerle buluşan Koç, köyleri de ziyaret etmeyi ihmal etmiyor. Koç, Erzurum’un Hınıs ilçesine bağlı Sıldız köyünde vatandaşları ziyaret etti. Köy meydanında köylülerle sohbet eden Koç, sorunlarını dinledi, notlar aldı.
“Vatandaşlarımıza baharı müjdeledik”
CHP Erzurum Milletvekili Adayı Dr. Ayhan Koç, seçime çok az bir süre kaldığını hatırlatarak, Erzurum’daki provokasyonlara rağmen CHP’ye teveccühün arttığını ifade etti. Koç, “14 Mayıs’ta halkımız provokatörlere ve zulme ‘hayır’ diyecek. 15 Mayıs’ta hep birlikte yeni bir bahar başlayacak, yeni bir bahara uyanacağız. Sıldız köyünde vatandaşlarımıza bu baharı müjdeledik.” dedi.


Haberi Paylaş: https://namehaber.com/?p=4708

Genel