Dünya Markası Wocopa Türkiye’ye Geliyor!

Dünya Markası Wocopa Türkiye’ye Geliyor!

Lokal firmaları globalize ederek hizmet verdiği yerel markaları uluslararası arenaya taşıyan Wocopa, Dünyadaki 100’ü aşkın temsilciliğine bir yenisini daha ekleyerek Türkiye pazarına girmeye hazırlanıyor.

Dijitalleşme ile sınırların kalktığı global dünyada her kişi ve kurumun, sınırlarını aşarak kendilerini enternasyonel birer markaya dönüştürmesi ihtiyacından hareketle kurulmuş Wocopa, 30 yılı aşkın yurt dışı tecrübeli ekibi ve Londra merkezli kurduğu şirketi ile müşterilerine küresel çapta yenilikçi çözümler sunuyor.

ÜLKEMİZİN DÜNYA’YA AÇILMAK İSTEYEN TÜM KİŞİ VE MARKALARINA WOCOPA MÜJDESİ!

Ülkemizin ihracat hedeflerinin her geçen yıl daha da büyümesiyle medikal, sağlık, gıda, askeri, teknoloji ve birçok alanda hizmet veren sayısız yerel firmaya, Türkiye’nin ihracatına katkıda bulunacakları ve kendi markalarını sınırlar ötesine taşıyacakları bir fırsat doğuyor.

Son yıllarda globalizasyon ihtiyacının giderek arttığı ülkemizde özellikle yerel markalar, sınırlarını aşarak kendilerine iş dünyasında yeni ticari sahalar açma uğraşında. Türkiye’deki markaların bu gereksinimini karşılamak üzere düğmeye basan Wocopa, 3 yıldır sürdürdüğü test çalışmalarını ve altyapı sürecini tamamlayarak ülkemizde bu alandaki büyük bir boşluğu doldurmaya hazırlanıyor.

Bugüne kadar yüzlerce şirketin yurtdışına açılmasına vesile olan Wocopa, gelişmekte olan ülkelerin kobilerini gelişmiş ülkelere taşıyarak kendilerine geniş bir ticari saha elde etmelerine yardımcı oluyor.

Dünya’ya açılmak isteyen markalardan, yatırımlarını uluslararası arenaya taşımak isteyen yatırımcılara, yurtdışında oturum hakkı elde etmek ve eğitim almak isteyen vatandaşlardan, stratejik danışmanlık almak isteyen kişi ve kurumlara kadar birçok alandan vizyoner birey ve markalara kılavuzluk ederek tüm operasyonlarını en etkili şekilde halleden Wocopa, Türkiye’de büyük bir istihdam alanı yaratma hedefiyle kendi çözüm ortaklarını yetiştireceği Wocopa Academy’i kurmaya hazırlanıyor.

Lisan bilen, eğitimli bireylerin kabul edileceği Wocopa Academy’de, yatırım danışmanlığı merkeze alınarak dünyada Wocopa’yı ve akademiden mezun olan bireylerin çözüm ortağı olarak kuracakları şirketleri en iyi şekilde temsil edebilecekleri yetiler kazanacakları bir süreç sunuluyor.

Alacakları eğitim sonucunda ‘Uluslararası Yatırım Danışmanı’ olmaya hak kazanan kişilere Wocopa Academy tarafından verilecek sertifikayla kendi işinin patronu olacak bireyler, Wocopa ile çözüm ortağı olabilecek. Eğitim alacak kişiler şirketlerini kurduktan sonra, direkt çözüm ortağı olacakları Wocopa’nın uluslararası tüm altyapısını kullanarak dünyanın birçok ülkesinde faaliyet gösterebilecek.

Önümüzdeki aylarda eğitim süreci ile ilgili start verileceği gelen bilgiler arasında olmakla birlikte, Wocopa, danışanı ve/veya çözüm ortağı adayı olan tüm vizyoner kişi ve firmalar için büyük bir şans olarak kendilerini bekliyor.

Adres: 224A, Building 3, North London Business Park, Oakleigh Rd S, London N11 1GN, Birleşik Krallık

Telefon: +44 7916 004454

Whatsapp: +44 7904 892139

https://tr.wocopa.com/

hello@wocopa.com

https://www.instagram.com/wocopa_/

https://twitter.com/wocopa_

https://be.linkedin.com/company/wocopa

https://www.facebook.com/Wocopa-102259231125980/


Haberi Paylaş: https://namehaber.com/?p=682

Genel