Dünyanın en prestijli Network Marketing şirketlerinden One More’dan özel lansman!

Dünyanın en prestijli Network Marketing şirketlerinden One More’dan özel lansman!

Mustafa Erdil ve Sevcihan Saygılı Erdil’in liderliğinde kurulan dünya devi One More’dan 9 Ağustos Salı günü saat 19.30’da dünya gündemini sallayacak lansman.

One More uzmanlarının bilgilendirmeleri ve Merve Akıncı’nın sunumu ile gerçekleşecek bu özel lansman için geri sayım başladı!


Online lansmanı izleyebilmek için One More TV YouTube kanalını ve @onemoreinternational Instagram sayfasını takip edebilirsiniz.

ONE MORE HAKKINDA

One More International, sizin ve ailenizin yaşam kalitesini artırmak için kurulmuş bir Network Marketing şirketidir.

2014 yılında ticari hayatına başlayan One More International, “Temiz Network Marketing Sahası Oluşturma” misyonu ile faaliyetlerine başlamış olup, bu misyonu kendine daimi hedef olarak belirlemiştir. Nitelikli ürünleri ile girişimcilerine, küresel pazarda kazanç fırsatı sunmaktadır.

Bu organizasyonun temelleri atıldıktan sonra yıllar içinde Türkiye’nin dört bir yanına, sonrasında Avrupa’ya ve Avrupa’dan tüm global pazara açılmaya başlayan One More International, Dünya’nın 6 farklı noktasında kurumsal yapılarını kurarak küresel ticaretin iddialı oyuncularından biri olmuştur.

One More ilkeleri;

One More’ un temel ilkesi küresel ticaretimizdeki insanların ailelerini korumaya ve onlarla daha fazla vakit geçirmelerine olanak sağlayacak ve kendi geleceklerini belirleme özgürlüğü ilkesini daima destekleyecek bir iş modeli sağlamaktır. Bunun dışında küresel ticaretimizdeki her bireye umut ve gösterdikleri çabaya doğru orantılı olarak ödüller alma olanağı paylaşımcı bir çerçevede sunulacaktır.

One More’un Sosyal Sorumluluk Bilinci;

Sosyal sorumluluk projelerinin One More’ un vizyonunda her zaman önemli bir yeri oluşturacağını şimdiden taahhüdümüz olarak kabul edin. İnsanlara daha iyi yaşamlar sürdürmeleri için yardım etmek. Sorumluluk bilincimizle çevremizi korumak en temel ilkemiz olarak korunacaktır. Global ticaretimizde küçülen dünyamızda ailelerimizle, özgürlükleri kısıtlamaması ile, umutlarımızın taçlandırıldığı, ödüllendirildiği One More küresel işinizde sizle birlikte bu alanda da çok güçlü olmaya söz veriyoruz.

WEB: www.onemoreinternational.com/
İLETİŞİM: 0850 532 6636
MAİL: info@onemoreglobal.com
INSTAGRAM: @onemoreinternational

TANITICI REKLAM


Haberi Paylaş: https://namehaber.com/?p=2377

, , , , , , , , , , , ,
Genel