Efsane Emniyet Müdürü Köroğlu Kıraç Batman’da ilklere imza attı

Efsane Emniyet Müdürü Köroğlu Kıraç Batman’da ilklere imza attı

Son yıllarda yerli ve yabancı turistlerin ilgi odağı haline gelen Batman’da insanlar çok mutlu. Bir şehirde insanların mutlu olmalarının en temel unsuru huzur ve güvende olmalarıdır. Bu durumu sağlayan da emniyet güçleridir.

Önceki yıllarda olumsuzluklarla anılan, terörün konuşulduğu, insanların geleceğe dair umutlarının dahi kalmadığı güzel şehir Batman’da artık herkes mutlu. Çünkü terör yok, suç unsurları ve vakaalar sıfır seviyesinde.

Bu huzurun ve mutluluğun öncüsü, Batman’ın tarihine geçen, yaşayan tüm halkların gönlünde taht kuran, şehrin huzuru için her türlü fedakarlık ve özveride bulunan Batman İl Emniyet Müdürü Köroğlu Kıraç ilklere imza attı ve şehri güven şehri haline getirdi.

Efsane Emniyet Müdürü Köroğlu Kıraç devletinin ve milletinin geleceği, huzuru, mutluluğu, başarıları için herdaim sahada. Batman İl Emniyet Müdürü Köroğlu Kıraç, yol arkadaşları ile oluşturduğu büyük ekibe tüm emniyet teşkilatı ve devlet yöneticileri gıpta ile bakıyor, takdir ediyor ve örnek alıyorlar.

Bir şehrin güvende olması, huzur içerisinde yaşaması hem madden hem de manen hızlı bir şekilde gelişimini ve büyümesini sağlar, geleceğin nesillerine umut aşılar ve ülkenin yarınları da hep aydınlık olur.

Şehrin tarihine geçen, insanların sevgisini ve tüm desteğini esirgemediği Batman İl Emniyet Müdürü Köroğlu Kıraç’ı Türkiye’nin zirvelerinde önemli ve büyük görevler bekliyor.

NAME HABER


Haberi Paylaş: https://namehaber.com/?p=1411

, , , , , , , , , , , , , ,
Genel