Haluk Levent’ten adaylık iddialarına yanıt

Haluk Levent’ten adaylık iddialarına yanıt

Ahbap Derneği’nin kurucusu Haluk Levent, sosyal medya hesabından milletvekili adayı olacağı iddialarına yanıt verdi. Levent, “UYUŞMAYALIM projesinden dolayı birçok siyasi parti yetkilileri ile görüşmüştük. ‘Birlikte çalışalım’ gibi teklifler de geldi. Bunun milletvekilliği teklifi gibi anlaşılması doğal. Sağ olsunlar. Yani adaylık falan yok canlarım” dedi.

Sanatçı ve Ahbap Derneği’nin kurucusu Haluk Levent, milletvekili olacağına yönelik iddialarla ilgili açıklama yaptı. Levent, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda “Hakkımda ‘aday olacak’ gibi haberler çıkmaya başladı. UYUŞMAYALIM projesinden dolayı birçok siyasi parti yetkilileri ile görüşmüştük. ‘Birlikte çalışalım’ gibi teklifler de geldi. Bunun milletvekilliği teklifi gibi anlaşılması doğal. Sağ olsunlar. Yani adaylık falan yok canlarım” ifadelerini kullandı.

YouTube yayıncısı Adem Metan, geçen günlerde “Net kulis bilgisi” diyerek, “Millet İttifakı’nın en güçlü iki partisi, sosyal sorumluluk projeleri ve hayata geçirdiği kuruluş ile çok fazla adından söz ettiren bir sanatçıyla seçim süreci ile ilgili görüşmek istiyorlar. Görüşme talepleri sanatçı tarafından reddediliyor” iddiasını paylaştı. Gazeteci Candaş Tolga Işık da, “Evet ama milletvekili olsun diye, Cumhurbaşkanı olsun diye değil. Bu şekilde birçok isim var bu arada, normal…” dedi.


Haberi Paylaş: https://namehaber.com/?p=3587

Genel