Port Of Safety Haziran Ayında Türkiye’ye Giriş Yapıyor

Port Of Safety Haziran Ayında Türkiye’ye Giriş Yapıyor

Gayrimenkullerin ve gayrimenkul portföylerinin geliştirilmesi ve optimum kullanımı ile lokal ve uluslararası işlemler üzerine danışmanlık hizmeti veren Almanya merkezli Port Of Safety, Haziran Ayında Türkiye’deki ofisini açıyor.

Amacını, mevcut gayrimenkullerin en iyi şekilde kullanılmasını sağlayarak yatırım yapma ya da yatırımı azaltma sürecini etkili bir şekilde kolaylaştırmaktır diyen firmanın kurucusu Muhammed Ali Kara içimizden biri… Kendisi bir Türk…

Muhammed Ali Kara, Port Of Safety’nin portföy yönetimini en iyi duruma getirme, iş süreçlerini geliştirme ve gayrimenkul yaşam döngüsünün tüm aşamalarında teknik ve ekonomik açıdan incelemeler yürütme konusunda destek sunduklarını belirtirken, Türkiye’yi Ortadoğu’daki yatırımcılara uzanan bir anahtar olarak gördüklerini söylüyor.

Her proje için müşterilerine mümkün olan en iyi faydayı sunan profesyonel hizmeti sağlamak üzere gayrimenkul uzmanlarından oluşan çekirdek bir ekiple hareket eden Port Of Safety, hem Avrupa’daki hem de dünya çapındaki gayrimenkul ağı ile uluslararası projelerde destek sağlıyor.

Muhammed Ali Kara Kimdir?

1990 yılında Türk bir ailenin çocuğu olarak, Almanya’da dünyaya geldi. Tüm çocukluğunu ve öğrenim hayatını Almanya’da sürdüren Muhammed Ali Kara, genç yaşlarda girişimcilik ruhu ile hareket ederek sigorta ve finans alanlarında başarılı atılımlarda bulunarak, yaptığı işlerde sivrilmeyi başardı.

Üniversite öğrenimini de, gene girişimciliğe başladığı yıllarda eş zamanlı olarak sürdüren Kara, eğitimini Finans, İşletme ve Yöneticilik alanlarında uzmanlaşarak tamamladı.

2020 yılına gelinirken, pandemi döneminin hemen öncesinde kurduğu yatırım ve gayrimenkul şirketi Port Of Safety ile, salgın sürecinin olumsuz etkilerine rağmen hızla büyüyerek global anlamda network ağını giderek genişletti.

Firmasını bağlantılar ve operasyonel bazda giderek genişleten Muhammed Ali Kara, fiziki anlamda da Türkiye başta olmak üzere dünyanın pek çok noktasına Port Of Safety markasını taşımak üzere çalışmalarını sürdürmektedir.

Evli ve 2 çocuk babası olan Muhammed Ali Kara, Türkçe, Almanca ve İngilizce bilmektedir.


Haberi Paylaş: https://namehaber.com/?p=1045

, , , ,
Genel, Türkiye