Sultangazi’de Bekir Develi ile keyifli bir Ramazan akşamı

Sultangazi’de Bekir Develi ile keyifli bir Ramazan akşamı

Sevilen sunucu ve yazar Bekir Develi, Sultangazi Belediyesi’nin Ramazan etkinlikleri kapsamında ilçedeki vatandaşlarla bir araya geldi. Bekir Develi’nin samimi sohbeti, alanı dolduran kalabalık tarafından ilgiyle izlendi.

Ramazan ayı etkinlikleri kapsamında bu kez sevilen yazar ve sunucu Bekir Develi, Sultangazi Belediyesi’nin konuğu oldu. Ramazan Etkinlik Çadırı’ndaki programa Sultangazi Belediye Başkanı Abdurrahman Dursun, eşi Tuba Dursun ile çok sayıda vatandaş katıldı. Bekir Develi, Ramazan ve aile konulu sohbetiyle yürekleri ısıttı.

“Boykota Devam Etmek Zorundayız”

Bekir Develi, herkesi bir kez daha Filistin’de yaşanan katliama daha duyarlı olmaya davet etti. 13 bin çocuğun öldürüldüğünü ve katliamın hala devam ettiğini belirterek, ”İsrail’i ve onu destekleyen markaları protesto etmek zorundayız. Binlerce çocuğu öldürdüler ve bunu bizim sesimizin yeterince çıkmadığı için yaptılar. Çok daha duyarlı olmak durumundayız” dedi.

Söyleşinin ardından sahneye çıkan Sultangazi Belediye Başkanı Abdurrahman Dursun, Bekir Develi’ye çiçek takdim ederek, ”Bekir Develi’ye samimi sohbetinden dolayı çok teşekkür ederiz, bizlere keyifli bir akşam yaşattı. Zaten komşularımız da samimi sohbetini sevdiği için sık sık konuk ediyoruz. Ramazanda bir araya gelmek bir başka güzeldi.” diye konuştu.


Haberi Paylaş: https://namehaber.com/?p=6523

Genel