Almanya’nın yatırım devi ‘Port Of Safety’ Türkiye pazarına giriyor!

Almanya’nın yatırım devi ‘Port Of Safety’ Türkiye pazarına giriyor!

Kıta Avrupası ve bilhassa Almanya’daki gayrimenkul – yatırım faaliyetleri ile adından son yıllarda söz ettiren ve büyük bir çıkış yakalayan ‘Port of Safety’, batıda giderek genişleyen hacmini Türkiye’ye de taşımaya hazırlanıyor.

Şirketin partnerlerinden Türkiye ayağındaki çözüm ortağı Selçuk Yavuz, ‘Port Of Safety’nin Avrupa’da göstermiş olduğu başarılı gidişatın Türkiye ayağında katlanarak büyüyeceğini öngördüklerini belirterek şunları kaydetti:

‘Etkili bir altyapı kurmak için start veren firmamız, Türkiye’yi özellikle Arap yarımadasından ve Asya’dan gelecek dev yatırımcılar için bir anahtar olarak görüyor. Özellikle pandemi dönemiyle birlikte küresel bir ivme kazanan gayrimenkul sahasında, global emlak firmalarının Türkiye’ye girişinin kaçınılmaz olduğunu düşünmekle birlikte, buradaki lokal emlak firmalarının globalizasyonu açısından da bir köprü rolü göreceğimizden eminim.’ dedi.

Önümüzdeki günlerde, atılacak somut adımlarla ilgili basın bildirisi yayınlayacaklarını belirten Selçuk Yavuz, Türkiye ayağındaki marketing sürecini de hızlandıracaklarını belirtti.

+49 69 247 451 77

info@portofsafety.com

Berliner Caddesi 116, 63065 Offenbach am MainHaberi Paylaş: https://namehaber.com/?p=658

Dünya, Genel, VİDEO