PORT OF SAFETY’DEN TÜRKİYE’DE BİR İLK: BİLİMSEL GAYRİMENKUL DANIŞMANLIĞI! 

PORT OF SAFETY’DEN TÜRKİYE’DE BİR İLK: BİLİMSEL GAYRİMENKUL DANIŞMANLIĞI! 

Haziran ayı içerisinde Türkiye pazarına girmeye son hızla hazırlanan Alman Yatırım ve Gayrimenkul firması Port Of Safety, geleneksel yöntemlerin günden güne daha da yıkıldığı dijital çağda, Gayrimenkul ve Yatırım danışmanlığında devrim niteliğinde bir hamleye hazırlanıyor. 

Port Of Safety’nin kurucusu ve sahibi Muhammed Ali Kara, bu sistemin altyapısını uzun süredir tasarladıklarını ve 2022 yılı içerisinde pazarına giriş yapacakları Türkiye’de ilk kez kullanılacağını belirtti.  

Bilimsel Gayrimenkul Danışmanlığı Nedir? 

Bilimsel Gayrimenkul Danışmanlığı, Gayrimenkul yatırımlarını, biçimlerini akademik çalışmalar ve uluslararası kabul görmüş teknik analiz yöntemiyle risk, maliyet ve fırsat döngüsünde dataları eşleyerek müşteri için lokasyon ve fiyat performans bazlı en iyi opsiyonun sunulduğu fırsatların oluşturulacağı bir sistem.  

Port Of Safety’nin Türkiye’de öncüsü olmayı tasarladığı bu yöntemin orta vadede bir aplikasyona dönüştürülerek Dünya’da her sektörün dönüştüğü gibi Gayrimenkul sektörünün de merkeziyetsiz token’ı ve havuzu oluşturabileceği öngörülüyor. 

Adres: Berliner Caddesi 116, 63065 Offenbach am Main 

Telefon:  +49 69 24745177 

Mail Adresi:  info@portofsafety.com 

Instagram: portofsafety 


Haberi Paylaş: https://namehaber.com/?p=1307

, , , ,
Genel