Sultangazi’de unutulmaz gece

Sultangazi’de unutulmaz gece

Sultangazi Belediyesi’nin, ilçede 11 Ayın Sultanı’nı dolu dolu geçirmek amacıyla hazırladığı ramazan etkinlikleri hız kesmeden devam ediyor. Önce Ömer Karaoğlu bir sonraki akşam da Abdurrahman Önül ilçe sakinleriyle bir araya geldi.

İlçe sakinleri için dopdolu bir etkinlik takvimi hazırlayan Sultangazi Belediyesi, Ramazan ayı boyunca ekranların sevilen yüzlerini ağırlaya devam ediyor. Ömer Karaoğlu ve Abdurrahman Önül, İftar sonrası ilçe sakinleriyle bir araya gelerek kulakların pasını sildi.

Ömer Karaoğlu Kulakların Pasını Sildi

Sevilen sanatçı Ömer Karaoğlu, Ramazan’ın ruhunu yansıtan, manevi duyguları coşturan ezgilerini Sultangazililer için söyledi. Ömer Karaoğlu, seyircilere duygu dolu anlar yaşattı.

Abdurrahman Önül Sultangazililerle

Sevilen ilahi sanatçısı Abdurrahman Önül, Ramazan Etkinlik Çadırı’nda sahne alarak gönüllere hitap eden parçalarını seslendirdi. En sevilen ilahilerini söyleyen Abdurrahman Önül, izleyicilerden büyük ilgi gördü .

“Komşularımızı bekliyoruz”

Ramazan etkinliklerinde kapsamında ilçe sakinleri ile buluşan sanatçılara teşekkür eden Sultangazi Belediye Başkanı Abdurrahman Dursun, “Önce Ömer Karaoğlu ardından Abdurrahman Önül bizlere unutulmaz bir gece yaşattı. Her akşam birbirinden sevilen sanatçılarımızı Ramazan Etkinlik Çadırımızda ağırlıyoruz. Bütün bu etkinliklerimizi sizler için, Sultanşehir’in güzel insanları için hazırlıyoruz. Tüm komşularımızı Ramazan boyunca yeni etkinliklerde buluşmak üzere etkinlik çadırımıza davet ediyorum. dedi.


Haberi Paylaş: https://namehaber.com/?p=6504

Genel