Tek Çözüm Millet İttifakı!

Tek Çözüm Millet İttifakı!

Cumhurbaşkanımız açıklama yaptı ve ‘Hedefimiz ülkemizi ilk 10 ekonomi arasına sokmak’ dedi. Bunu okuyunca içimden ‘eyvah yandık’ dedim.

Ülkemiz 80 darbesi sonrası 1994 ve 2001 krizleri de dahil olmak üzere hep G-20 listesinde yer almış. Bu iktidar bir ilki başararak Türkiye’yi G-20 listesinin dışına itti.

Yani Erdoğan ilk 10’u hedeflerken ilk 20’den de olmuş olduk. Aslında şaşırmıyoruz. Zira son 4-5 yıldır iktidar partisinin yöneticileri bizlere ne söylüyorlarsa tersini yaşatıyorlar.

Rahip Brunson için hayatta bırakmayız diyenler 1 hafta sonra serbest bıraktılar. Cemal Kaşıkçı İstanbul Konsolosluğunda öldürüldü fakat bugün dosyasının suudi arabistana geri gönderildiğini öğrendik.

Bedelli askerlik şehitlerimize hakaret dendi, 6 ay sonra bedelli askerlik çıkarıldı…

Mazota ve benzine zam gündemimizde yok diyorlar, ardından zam açıklaması yapıyorlar.

Tüm bunlardan sonra her açıklamalarından ve vaadlerinden sonra ‘eyvah tersini yaşayacağız demek ki’ hissine kapılıyoruz.

Tüm bu tespitlerin ardından gelelim çözüme…

5 benzemez diyerek alay ettikleri 6’lı ittifak, Türkiye’deki her etnik grubu ve politik görüşü ülke menfaatlerini temin edebilecek çözümler üretmek adına bir araya getirdi. Millet İttifakı’nı oluşturdu…

Bundan sonra tarımda, ihracatta, adalette, eğitimde, ekonomide ve teknolojide getirilecek çözümler için İttifakı oluşturan tüm liderler seslerini yükseltecektir…

FAİK TUNAY – NAME HABER


Haberi Paylaş: https://namehaber.com/?p=1020

, , , , ,
Genel