Ak Parti’li Bağcılar Belediye Başkanı Lokman Çağırıcı İstifa Etti

Ak Parti’li Bağcılar Belediye Başkanı Lokman Çağırıcı İstifa Etti

Bağcılar Belediye Başkanı Lokman Çağırıcı, sağlık koşulları nedeniyle görevinden istifa ettiğini açıkladı. Bu istifa, medya ve siyaset dünyasında bomba etkisi yarattı…

Başkan Çağırıcı, istifasını Twitter hesabından yaptığı açıklama ile duyurdu.

Çağırıcı sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada şu ifadelere yer verdi:

Gençliğimin ilk yıllarından itibaren siyasetin farklı kademelerinde ülkeme ve milletine hizmet ettim. Görev yürüttüğüm tüm kademelerde, ‘görev istenmez verilir’ şuuruyla hareket ederek, makama değil hizmete talip oldum.

15 yıldır Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın takdirleri ve Bağcılar halkımızın teveccühleriyle, Bağcılar Belediye Başkanlığı görevini yürüttüm. Görevim boyunca, yol ve dava arkadaşlarım ile birlikte Bağcılar’ımızın yüce gönüllü insanlarına hizmet etmenin gurur ve heyecanını yaşadım.

Daha önce mevcut olan kalp sorunlarımın tekrarlaması sonucu, beni çok sevdiğim Bağcılar halkına hizmetten alıkoyacağı gerçeğiyle karşı karşıya kaldım. Kıymetli hekimlerinizle yaptığımız istişareler neticesinde, görevi bırakmam gerektiği kanaatine vardım. Dolayısıyla 13.04.2022 tarihi itibarıyla Bağcılar Belediye Başkanlığı görevimden istifa etme kararı aldım.


Haberi Paylaş: https://namehaber.com/?p=1022

, , , , , , , ,
Genel, Siyaset